Toros Uluslararası Nakliyat bünyesinde tüm operasyonlarımızı, müşterilerimize yüksek kaliteli hizmet sunma hedefimiz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Faaliyetlerimizi, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi standartlarına uygun biçimde sürdürüyoruz. Bilgi ve veri güvenliğinin önemini biliyor bu nedenle yasal mevzuata uygun şekilde şekillendirdiğimiz bilgi güvenliği ve yönetimi politikalarımız ile süreçlerimizi çok daha güvenli hale getiriyoruz.

Dünya Standartlarında Güçlü Bilişim Altyapısı

Toros Uluslararası Nakliyat olarak kaliteli lojistik hizmeti vermenin ancak yeterli düzeyde bilgi birikimi ve bilişim altyapısı ile mümkün olabileceğine inanıyoruz. Sahip olduğumuz dünya standartlarındaki teknolojik altyapımız vasıtasıyla hem fiziksel hem de yazılımsal tüm sistem güvenliği koşullarını kusursuzca sağlıyoruz.

Bilgi ve veri güvenliği kapsamında; gizliliğe, bütünlüğe ve kullanılabilirliği de odaklanıyoruz. Gizlilik ilkemiz doğrultusunda yalnızca yetkili kişilerin gerek duydukları zamanlarda bilgiye erişmelerine izin veriyoruz. Böylece yetkisiz kişilerin bilgilerinize erişmesini engelliyoruz.

Güvenli Teknolojimiz ile Kesintisiz Hizmet

1991 yılından bugüne kadar elde ettiğimiz deneyim ile teknolojik gelişmelere anında adapte olunması gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle bilgi güvenliği ve yönetimi politikalarımızı, güncel riskleri kapsayacak şekilde sürekli güncelliyoruz. Politikalarımızı güncellerken yasal mevzuatlardan doğan hükümlülükleri harfiyen yerine getirmeyi de ihmal etmiyoruz.

Bilgi ve veri güvenliğine dair almış olduğumuz önlemler ile iş faaliyetlerimizde meydana gelebilecek kesintileri azami düzeye indirgiyoruz. Bu sayede her türlü lojistik ihtiyacınıza yönelik hızlı ve güvenilir çözümler üretebiliyoruz. Üstelik tüm bunları yaparken izleyeceğimiz yollarla ilgili bilgilendirmeyi sözleşmelerimiz vasıtasıyla detaylı bir şekilde sizlere iletiyoruz.