Hava yolu taşımacılığı, acil ve önemli yükler için tercih edilen bir yöntemdir. Avrupa ve Balkan ülkeleri başta olmak üzere dünyanın her noktasını kapsayan geniş ağımız aracılığıyla hava yolu lojistik hizmetleri özelinde sizlere en güvenilir ve hızlı çözümler sunmayı amaçlıyoruz.

Gerek ihracat gerekse de ithalat faaliyetlerinizin merkezinde yer alan her tür yükünüz için taşınma sürecini etkin biçimde yönetiyoruz. Yükünüzün miktarına bağlı olarak dilerseniz hava yoluyla taşıma hizmetimizden faydalanarak uygun fiyata kaliteli hizmet alma avantajı elde edebilirsiniz.

hava-yolu-tasimaciligi-ucak-v1

Hava Yolu Taşımacılığında Uçtan Uca Kargo Hizmeti

Hava lojistiği hizmetlerinde uzman ekibimiz, kıymetli yükleriniz için uçtan uca çözümler sunmayı hedeflemektedir. Teklif verilmesinden, gerçek sevkiyatın yapılmasına ve ürünlerin son varış noktasına teslim edilmesine kadar geçen tüm nakliyat süreçleri için en doğru çözümleri üretmeye odaklanıyoruz.

Üstelik hava yolu taşıma sigortası ile tüm lojistik süreci boyunca yüklerinizin meydana gelebilecek risklere karşı güvence altına alınmasını sağlıyoruz. Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ayrıca yüklerini anlık izleyebilme olanağı sunuyoruz.

Hizmet Teklifi

Uluslararası Karayolu taşımacılığı ekibimizden hizmet teklifi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.