Fuarlar, hem ulusal hem de uluslararası ticaretin ve küresel ekonominin önemli unsurları arasında yer alır. Şirketler, sektörel organizasyonlara katılarak en yeni ürünlerini ve hizmetlerini hedef kitlelerine tanıtmak için yoğun çaba içerisine girer. Bu çabanın odağında yer alan tanıtım malzemelerinin ve dekorların taşınması ise fuar lojistiği kapsamında gerçekleştirilir.

Fuar lojistiği için hizmet alımı yapılırken tecrübeye önem verilmelidir. Zira fuarda sergilenecek ürünlerin ve diğer tanıtım materyallerinin zarar görmeden taşınmaları zorunludur. Özellikle gabari dışı yüklerin nakliyesinde, gerekli özen ve hassasiyet mutlaka gösterilmelidir.

fuar-ve-etkinlik-tasimaciligi-v1

Fuar ve Etkinlik Taşımacılığında Entegre Çözümlerimizden Faydalanın  

Toros Uluslararası Nakliyat olarak sektörde 30 yılı aşan deneyimimiz ile fuar ve etkinlik taşımacılığı alanında sizlere kapsamlı çözümler üretmeyi hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda uzman kadromuz ile müşteri ihtiyaçlarını ve isteklerini göz önünde bulundurmaya öncelik vermekteyiz. Lojistik hizmetleri sağlamadan önce sizden aldığımız bilgiler ışığında ihtiyacınızı tam olarak karşılayacak çözümler üretmeye odaklanıyoruz.

Projelerimizi geliştirirken fuar ve etkinlik taşımacılığının en önemli iki olmazsa olmazına, hem zaman yönetimine hem de ürünlerinizin güven içerisinde nakliyesine önem veriyoruz. Oluşturduğumuz lojistik ağı aracılığıyla yalnızca nakliye işlemleri esnasında sizlere destek vermekle yetinmiyoruz. İhtiyaç duymanız halinde Avrupa’nın çeşitli noktalarındaki tesislerimiz vasıtasıyla güvenli depolama hizmeti sağlayabiliyoruz.

Ulusal fuar organizasyonları için depolama alanına ihtiyaç duyduğunuzda İstanbul, Çatalca’daki 1.000 metrekare kapalı  alana sahip depomuzdan veya İstanbul içindeki 5 farklı lokasyondaki anlaşmalı antrepolarımızdan faydalanabilirsiniz. Yurt dışında düzenlenen ticari etkinlikler içinse İtalya’nın Como şehrindeki 2.000 metrekarelik antrepomuzda yüklerinizi depolayabilirsiniz. Fuar ekipmanlarınızın depolanması ile ilgili olarak ayrıca Yunanistan ve Arnavutluk ofislerimizden destek alabilirsiniz.

Markanızı Dünyanın Dört Bir Yanına Taşıyın

1991’den bu yana edindiğimiz mesleki yetkinlikler doğrultusunda Balkanlar ve Avrupa başta olmak üzere dünyanın dört bir yanına yüklerinizi en güvenli biçimde taşıyoruz. Fuar ve etkinlik taşımacılığı alanında uzman kadromuz ile ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi standartlarını göz önünde bulundurarak lojistik yönetimi özelinde sizlere yüksek kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Yüklerinizin kapıdan kapıya nakliyesi esnasında bilgi birikimimizin yanı sıra güncel teknolojilerden de destek alıyoruz.

Hizmet Teklifi

Uluslararası Karayolu taşımacılığı ekibimizden hizmet teklifi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.