Toros Italia SRL, Toros Transport SHPK, Hellas Toros ve Pallas Toros şirketlerini bünyesinde barından Toros Uluslararası Nakliyat olarak 1991 yılından bu yana lojistik sektöründe hizmet veriyoruz. Hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirdiğimiz lojistik hizmetleri ile öncelikli olarak müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

5 Ofis ve 100’den Fazla Çalışanı ile Geniş Hizmet Ağı

Lojistik operasyonlarımızı Toros Uluslararası Nakliyat çatısı altında görev yapan 150’nin üzerinde uzman çalışanımız, donanımlı altyapımız ve iletişim şebekemizin tam hizmet yöntemi ile gerçekleştiriyoruz. Hizmet verdiğimiz şirketlerin dış ticaret faaliyetlerinde rekabet gücünü artırma hedefimiz doğrultusunda tüm lojistik ihtiyaçlarına tek kanaldan, maksimum verimlilik ile çözümler üretiyoruz. Örneğin; tekstil özel treylerimiz ile yüklerinizin ütüsü bozulmadan teslimat adresine tam zamanında ulaşmasını sağlıyoruz.

Verdiğimiz hizmetin kalitesini her zaman en üst seviyede tutmayı ve bu şekilde katma değerli bir lojistik hizmet sağlayıcısı olarak anılmayı hedefliyoruz. Hizmet kalitemizi artırabilmek için yatırımlarımıza tüm hızıyla devam ederken odak noktamıza teknolojiyi ve insanı alıyoruz.

Kara Yolu Taşımacılığında 30 Yılı Aşan Deneyim

Toros Uluslararası Nakliyat olarak 30 yıldan fazla süredir; Yunanistan, İtalya, Arnavutluk, Bulgaristan, Bosna Hersek, Sırbistan, Makedonya, Romanya, Almanya, Polonya, Çekya, Slovakya, Slovenya, Fransa, İngiltere başta olmak üzere birçok ülkeye kara yolu nakliye hizmeti veriyoruz.

Avrupa’ya yönelik lojistik hizmetlerimizi; genç, dinamik, tecrübeli ekibimiz ve üst düzey sektörel bilgi birikimimizle gerçekleştiriyor, tüm müşterilerimiz için her zaman en hızlı, en güvenilir ve en ekonomik çözümler üretiyoruz.

Geçmişte edindiğimiz tecrübe ile bugünümüzü aydınlatarak bütün lojistik faaliyetlerimizde müşterilerimize özel ve verimli çözümler sunuyoruz.  Bu kapsamda sunduğumuz hizmetlerimiz şu şekilde sıralanmaktadır:

Tamamlayıcı hizmetlerimiz:

  • Eskort
  • Yurt İçi ve Yurt Dışı Gümrükleme
  • Yurt İçi ve Yurt Dışı Depolama

Sürdürülebilirlik ve Kaliteli Hizmet Öncelikli Hedefimiz

Sürdürülebilir kaliteyi geçerli kılmak için gerek entegre teknoloji gerekse insan kaynakları yatırımlarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz.

  • Uzman ekibimiz
  • Üst düzey teknolojik altyapımız
  • Hızlı ve kesintisiz iletişimimiz
  • Rekabetçi fiyatlarımız
  • Müşteri memnuniyeti odaklı bakış açımız
  • Global çözümlerimiz ile kendimizi sektörde özel ve ayrı bir yerde konumlandırıyoruz.

Toros Uluslararası Nakliyat olarak kurulduğumuz günden bu yana hem iş ortaklarımızın hem de Türk lojistik sektörünün gelişimine katkı sağlamaya devam etmek için çok çalışmaya devam ediyoruz.