Askılı tekstil taşımacılığı, her aşamasında son derece özenli olunması gereken bir lojistik operasyonudur. Toros Uluslararası Nakliyat olarak Balkan ülkeleri de dahil olmak üzere Avrupa’nın dört bir yanına yönelik askılı tekstil taşımacılığı projelerinin her aşamasını dikkatlice gerçekleştiriyoruz.

Özel Tasarımlı Araçlarımız ve Uzman Kadromuz ile Yanınızdayız

Askılı tekstil taşımacılığı alanındaki deneyimli kadromuz, fiyatlandırmadan ürün teslimine kadar her aşamada isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretir. Ürünlerinizi; ütüsü bozulmadan, lekelenmeye ve tozlanmaya mahal vermeden, hijyenik koşullarda, dış etkenlerden koruyarak teslim ediyoruz.

askili-tekstil-tasimaciligi-askilar

Tekstil ürünlerinizin formunun bozulmaması ve zarar görmemesi için özel olarak tasarlanmış sürgülü/portatif askı sistemlerine sahip treylerlerimizi hizmetinize sunuyoruz. Ürünlerinizi, bize teslim ettiğiniz şekilde varış noktalarına ulaştırabilmek için özel ve toz geçirmez bölmelerde muhafaza ediyoruz.

Deformasyon riskini ortadan kaldırmak amacıyla nakliye süreci boyunca ürünlerin doğrudan güneş ışığı ile temas etmemesine özen gösteriyoruz. Ayrıca araca yüklemeden alıcıya teslim edilme süreçlerinde oluşabilecek sorunlara karşı ürünlerinizi sigorta ile güvence altına alıyoruz.

Hizmet Teklifi

Uluslararası Karayolu taşımacılığı ekibimizden hizmet teklifi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.