Sürdürülebilirlik kavramı, çevreye ve insan sağlığına zarar vermeden toplumu maddi açıdan refaha kavuşturacak ekonomik büyümeye odaklanmak anlamı gelir. Toros Uluslararası Nakliyat olarak hem şirket içerisine hem de müşterilerimize yönelik yaklaşımımızda lojistikte sürdürülebilirlik fikrine sonuna kadar bağlı kalıyoruz.

Doğa ile Barışık Lojistik Çözümleri

Özmal araç filomuzu genişletmekten müşterilerimiz için en doğru taşımacılık projelerini hayata geçirmeye kadar tüm faaliyetlerimizde, sürdürülebilirlik kavramının bir parçası olan yeşil lojistik fikrini önemsiyoruz. Operasyonel süreçlerin her aşamasında, yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanmayı ve karbon ayak izimizi azaltmayı amaçlıyoruz.

İnsanı Merkezine Alan Şirket İçi Felsefe

Personelimize ve iş ortaklarımıza adil, güvenilir, sıhhatli ve samimi bir çalışma ortamı sunabilmek, şirket içi felsefimizin özünü oluşturmaktadır. Çalışanlarımız arasında standart ast-üst ilişkisi kurulması yerine dürüstlük ilkesini ön plana çıkartan şeffaf yönetim tarzını benimsiyoruz.

150’den fazla personelimizi kapsayan insan kaynakları politikamızı oluştururken de benzer bakış açısına bağlı kalıyoruz. Bu doğrultuda çalışan ve şirket hedefleri ile kusursuzca örtüşen politikaları geliştirip hayata geçiriyoruz.

Eğitimi Ön Planda Tutan Çalışma Tarzı

Toros Uluslararası Lojistik çatısı altında, şeffaf yönetim tarzı ve adil insan kaynakları kadar eğitime de önem verilir. Operasyonel süreçlerimizde etkin rol oynayan tüm personelimize, başta doğanın korunması olmak üzere birçok konuda kapsamlı eğitim programları hazırlıyoruz. Genel eğitimlerin yanı sıra personelimizin üstlendikleri görevleri başarıyla yerine getirebilmelerini kolaylaştırmak amacıyla departmana ve kişiye özel gelişim fırsatları da sunuyoruz.

İşbirliklerini Güçlendirmeye Odaklı Müşteri Felsefesi

Sürdürülebilir kalkınma için işbirliklerinin güçlendirilmesi gerektiğine inanıyoruz. Dolayısıyla bir yandan şirketiniz için lojistik projeleri geliştirirken ve entegre çözümler üretmeye odaklanırken diğer taraftan sürecin her aşaması ile ilgili fikirlerinize başvuruyoruz. Böylece lojistik projeleriniz devam ederken değişen ihtiyaçlarınıza anında en doğru yanıtları verebiliyoruz.

Benimsediğimiz Diğer Değerler

Kalite Politikamız

Firmamız, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi standartlarına uygun, üstün kalitede hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz

İhracat ve ithalat yapan tüm firmalara; uluslararası lojistik hizmetinin hızını, güvenliğini, ekonomikliğini ve çevreciliğini en kaliteli haliyle sunmaktır.

Misyonumuz

Sektördeki lojistik ihtiyacını özmalımız olan en modern araçlar ile güvenli ve hızlı biçimde karşılayarak müşterilerimiz, çalışanlarımız, paydaşlarımız ve kamu için artı değer sağlamaktır.